Půjčovna hausbotů na Baťově kanále

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Dovolená na hausbotu (na vodě) je oblíbeným cílem českých i slovenských turistů. Naše půjčovna hausbotů na Baťově kanále nabízí k pronájmu hausbot, který jsme pojmenovali Amálka. 

Amálka je díky své nízké výšce nad hladinou speciálně konstruovaná pro plavbu pod všemi mosty na plavební cestě Baťova kanálu. Má velmi výkonný a zároveň úsporný motor (25 l benzínu na týden) a je velmi jednoduchá na ovládání. Její tvar a rozměry zajištují kromě dostatku místa pro posádku také vysokou stabilitu na vodě.

Maximální povolený počet osob na Amálce je 8 včetně dětí. Pro vysoký komfort pobytu a spaní po celou dobu pobytu doporučujeme 6 osob.

Pro řízení Amálky není nutné žádné speciální oprávnění. Podmínka je minimální věk 18 let, krátké zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a zkušební plavba.

Amálka vás nadchne nejen svým interiérem ale také exteriérem. 

Do interiéru jsme pro vás nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev jídla a vody, nádobí a také chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů. 

Nechybí samozřejmě ani oddělené chemické WC, 230 V zásuvky nejen pro dobití vašich zařízení, prostorné úložné prostory a přehrávač hudby přes USB nebo SD karty.

Pro pohodlný spánek po celou dobu pobytu jsme pro vás do přední kajuty připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm a do zadní kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Všechny postele mají velmi kvalitní matrace a lamelové rošty.

Do exteriéru lodi jsme pro vás připravili kryté venkovní sezení s dostatkem míst, držáky až 6ti jízdních kol pro nadšené cyklisty a zábradlí po celém obvodu lodi. Pro zajištění bezpečnosti pro vaše děti vám po dohodě nainstalujeme na zábradlí bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Pro pohodlnění řízení lodi jsme Amálce doplnili boční zrcátka a zadní kamery pro lepší přehled za lodí.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty pro celou posádku.

Zarezervujte si termín i vy, naše půjčovna hausbotů pro Baťův kanál je vám k dispozici.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.