Hausboty Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Hausboty a Baťův kanál jdou již mnoho let ruku v ruce. Jedná se o velmi vyhledávanou letní dovolenou, při které objevíte krásy jižní Moravy a ještě se s přáteli či rodinou pobavíte při řízení lodi.

Naše půjčovna hausbotů pro Baťův kanál nabízí k pronájmu hausbot, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka je díky své nízké výšce nad hladinou speciálně konstruována pro plavbu po Baťově kanálu a řece Moravě.

Je velmi stabilní a díky výkonnému motoru, který je zároveň velmi úsporný (25 l benzínu na týden), je velmi dobře ovladatelná.

Pro řízení hausbotu nejsou potřebné žádné speciální oprávnění. Podmínkou je minimální věk 18 let a krátké zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem.

Hausbot Amálka je určena až pro 8 osob včetně dětí, ale pro komfortní pobyt a spánek doporučujeme 6 osob.

Amálka vás opravdu nadchne jak svým interiérem, tak i exteriérem.

Do interiéru jsme pro vás připravili velmi prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev pokrmů a vody na kávu/čaj, nádobí pro 6 osob a nechybí ani chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů. Ten oceníte v horkém létě.

V interiéru dále nechybí oddělené chemické WC, 230 V zásuvky pro dobití vašich zařízení, velké úložné prostory pro vaše věci a výbavu a také přehrávač hudby přes USB nebo SD karty.

Do exteriéru jsme pro vás nachystali kryté venkovní sezení pro pohodové trávení času na lodi, držáky až 6ti jízdních kol pro nadšence cykloturistiky a pro vaši bezpečnost zábradlí po celém obvodu lodi. Pro bezpečnost vašich dětí nainstalujeme na zábradlí bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Pro ulehčení řízení jsme na Amálku nainstalovali boční zrcátka a zadní kamery, pro lepší přehled za zádí lodi.

Záchranné vesty pro celou posádku jsou samozřejmostí.

Hausboty a Baťův kanál jsou velmi oblíbenou dovolenou na vodě. Rezervujte si Amálku ještě dnes.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.