Pronájem hausbótů Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Mnoho z nás preferuje dovolenou v České republice místo cestování do zahraničí. Není se čemu divit. Česká republika je opravdu krásná země, plná lesů, vodních ploch a řek. Jedním o oblíbených cílů českých turistů je jižní Morava. Pro netradiční zážitek a letní dovolenou nabízíme pronájem hausbotů na Baťův kanál.

K pronájmu nabízíme krásný hausbot, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka je speciálně konstruována pro plavbu po Baťově kanále. Má velmi nízkou výšku nad hladinou, která umožňuje bezproblémové proplutí lodi pod všemi mosty na plavební cestě, výbornou ovladatelnost i díky výkonnému a zároveň úspornému motoru (25 l benzínu na týden) a také vynikající stabilitu.

Pro řízení lodi není nutné žádné oprávnění. Podmínkou je věk alespoň 18 let a krátké zaučení naším pracovníkem.

Amálka je určena pro maximální počet 8 osob včetně dětí. Pro vysoký komfort pobytu a spaní na lodi doporučujeme maximálně 6 osob.

Amálka vás nadchne interiérem a také exteriérem.

Do interiéru Amálky jsem nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev pokrmů a vody, nádobí a také chladicí box na uchování potravin a studených nápojů. 

Nechybí samozřejmě ani oddělené chemické WC, zásuvky 230 V například pro dobití vašich zařízení, velké úložné prostory a přehrávač hudby (přes USB nebo SD karty).

Do exteriéru jsme pro vás připravili kryté venkovní sezení s dostatečným počtem míst, držáky až pro 6 jízdních kol (ocení nadšení cyklisti) a zábradlí po celém obvodu lodi. Myslíme i na vaše děti, po domluvě vám na zábradlí nainstalujeme bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Řízení Amálky vám ulehčí boční zrcátka a také zadní kamery pro lepší přehled toho, co se děje za zádí lodi.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku.

Pronájem hausbótů pro Baťův kanál je velmi oblíbený, rezervujte si náš hausbot Amálka i vy.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.