Dovolená na hausbótu Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Dovolená na hausbótu a Baťův kanál patří mezi oblíbené letní cíle českých a také slovenských turistů. Lákavá je především malebná krajina jižní Moravy, ale také netradiční zážitek z řízení lodi a bydlení na lodi.

K pronájmu pro vás nabízíme hausbot, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka je konstruována přímo pro plavbu po Baťově kanále. Má nízkou výšku nad hladinou, pro bezproblémové podplutí všech mostů na plavební cestě, je jednoduchá na ovládání, maximálně stabilní a její pohon zajišťuje velmi výkonný ale zároveň úsporný motor se spotřebou 25 l benzínu na týden.

Pro řízení Amálky nepotřebujete žádné oprávnění. Podmínkou je věk alespoň 18 let a krátké zaškolení naším pracovníkem.

Amálka je konstruována maximálně pro 8 osob včetně dětí. Pro vysoký komfort doporučujeme maximálně 6 osob.

Hausbot Amálka vás nadchne interiérem i exteriérem.

Do interiéru Amálky jsme nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro přípravu jídla nebo ohřev vody, nádobí a chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů. Nechybí ani oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V a velké úložné prostory pro vaše oblečení a výbavu.

Velkou chloubou interiéru je přední a zadní kajuta s prostory na spaní. Do přední kajuty jsme pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro komfortní spaní mají postele kvalitní matrace a lamelové rošty.

Do exteriéru Amálky jsme pro vás nachystali kryté venkovní sezení, držák až pro 6 jízdních kol a také zábradlí po celém obvodu lodi. Myslíme i na vaše děti a po domluvě vám zábradlí doplníme o bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Pro ulehčení řízení lodi jsme Amálce doplnili boční zrcátka a zadní kamery pro dobrý přehled za zádí lodi.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku lodi.

Užijte si i vy dovolenou na hausbotu, Baťův kanál a rezervujte si Amálku ještě dnes.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.