Baťův kanál – hausboty

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Hausboty a Baťův kanál jdou již mnoho let ruku v ruce a nabízí návštěvníkům obrovské množství zážitků a tak trochu netradiční dovolenou na vodě. Baťův kanál se táhne v délce asi 53 km malebnou krajinou zlínského kraje a jihomoravského kraje (jižní Moravy) od města Otrokovice po Skalici.

Pro dovolenou na Baťově kanále nabízíme k pronájmu hausbot Amálka. Amálka je konstruována přímo pro plavbu po Baťově kanále. Má nízkou výšku nad hladinou, která umožňuje bezproblémové proplutí pod všemi mosty na plavební cestě, výbornou ovladatelnost díky výkonnému a zároveň úspornému motoru (25 l benzínu na týden) a vynikající stabilitu.

Pro řízení Amálky není nutné žádné oprávnění. Podmínkou je minimální věk 18 let a krátké zaučení naším pracovníkem. Řízení je opravdu jednoduché a po chvilce se z něj stane opravdová zábava.

Maximální obsazenost lodi je 8 osob včetně dětí, ale pro komfortní pobyt a spánek doporučujeme 6 osob.

Hausbot Amálka vás potěší krásným interiérem i exteriérem.

V interiéru naleznete vše, co budete pro pohodový pobyt potřebovat. Nainstalovali jsme do něj prostorný kuchyňský kout, dřez s tekoucí vodou, plynový vařič, chladicí box pro uchování potravin a vychlazení nápojů a samozřejmostí je také kuchyňské nádobí.

Součástí interiéru je také oddělené chemické WC, 230 V zásuvky například pro dobití vašich zařízení, velké úložné prostory pro vaše věci a pro milovníky hudby také přehrávač. Hudbu si můžete přehrát přes USB nebo SD karty.

Pro maximální komfort spánku jsem pro vás do přední kajuty připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm a do zadní kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pohodlný spánek vám zajistí kvalitní matrace a lamelové rošty.

Exteriér Amálky jsme doplnili o kryté sezení s dostatečným počtem míst, držák až 6 jízdních kol pro milovníky cyklistiky a také zábradlí po celém obvodu lodi. Jelikož myslíme i na vaše děti, nabízíme možnost instalace sítí na zábradlí tak, abychom maximálně posílili jejich bezpečnost proti možnému vypadnutí.

Kapitán (či kapitálka) lodi jistě ocení boční zrcátka a zadní kamery pro dobrý přehled za zádí lodi.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty pro celou posádku lodi.

Rezervujete si i vy náš hausbot pro Baťův kanál a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na hausbotu.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.