Dovolená hausbot – Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Když se řekne letní dovolená, mnoho lidí si představí zahraničí, moře a pláže. Ale proč si neužít dovolenou v tuzemsku na hausbotu a nezkoumat krásy Baťova kanálu, řeky Moravy a malebné krajiny od Otrokovic až po Skalici?

V rámci naší půjčovny hausbotů nabízíme k pronájmu hausbot Amálka. Jedná o loď, která byla zkonstruována speciálně pro plavbu po Baťově kanálu. Má velmi nízkou výšku nad hladinou, která umožňuje bezproblémové podplutí všech mostů, jednoduchou ovladatelnost podpořenou výkonným a zároveň velmi úsporným motorem a výbornou stabilitu.

Pro řízení lodi nepotřebujete žádné speciální oprávnění. Stačí pouze více než 18 let a my vás důkladně zaškolíme.

Maximální obsazenost lodi je 8 osob včetně dětí. Pro maximální komfort posádky pro pobyt a spaní doporučujeme 6 osob.

Hausbot Amálka vás opravdu nadchne svým interiérem a také exteriérem.

V interiéru jsme pro vás připravili prostorný kuchyňský kout, dřez s tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev jídla i vody, chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů a samozřejmě také nádobí.

Opravdovou chloubou interiéru lodi jsou prostory na spaní. V přední kajutě Amálky najdete 2 dvojlůžka šíře 140 cm. V zadní kajutě 2 jednolůžka šíře 80 cm. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní matrace a lamelové rošty, aby spánek byl co nejpříjemnější.

Kromě kuchyňského koutu a prostorů pro spaní jsme do lodi nainstalovali oddělené chemické WC, 230 V zásuvky pro pohodlné dobití veškerých zařízení a také velké úložné prostory pro vaše věci.

Exteriér lodi vám nabídne kryté venkovní sezení pro pohodový čas s přáteli a rodinou, držáky až 6 jízdních kol pro nadšené cyklisty a bezpečnostní zábradlí po celém obvodu lodi. Pokud budete cestovat s dětmi, na přání vám zábradlí doplníme o bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Při výbavě hausbotu Amálka jsme mysleli také na kapitána. Hausbot jsme doplnili o boční zrcátka a zadní parkovací kamery, aby měl přehled, co se děje za zádí lodi.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty.

Užijte si i vy dovolenou na hausbotu na Baťově kanále a rezervujte si Amálku ještě dnes.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.