Půjčovna hausbotu Baťův kanál – Jižní Morava

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Plánujete si letní dovolenou a rádi byste ji strávili u vody? Co takhle si vypůjčit hausbot a užít si netradiční dovolenou na vodě. Naše půjčovna hausbotu pro Baťův kanál a řeku Moravu se nachází v Petrově u Hodonína na Jižní Moravě. 

K zapůjčení vám nabídneme hausbot Amálka, který jsme nechali zkonstruovat přímo pro plavbu po Baťově kanále. Velmi nízká výška nad hladinou umožňuje Amálce bez problémů proplout pod všemi mosty a její ovladatelnost spolu s výkonným a zároveň úsporným motorem vám nabídne opravdu super zážitek.

Pro plavbu s Amálkou není potřeba žádné řidičské oprávnění. Stačí pouze mít více než 18 let a krátké zaškolení naším pracovníkem.

Loď je určena pro maximálně 8 osob včetně dětí, ale pro komfortní pobyt a spaní doporučujeme 6 osob.

Hausbot Amálka vás nadchne svým interiérem a také exteriérem. 

Do interiéru jsme nainstalovali kuchyňský kout, dřez s tekoucí vodou, plynový vařit, chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů a nechybí samozřejmě ani kuchyňské nádobí.

Pro komfortní spánek můžete využít v přední kajutě 2 dvojlůžka šíře 140 cm a v zadní kajutě 2 jednolůžka šíře 80 cm. Postele mají vysoce kvalitní matrace a nechybí ani lamelové rošty.

Samozřejmostí je oddělené chemické WC, 230 V zásuvky pro pohodlné dobití vašich zařízení, úložné prostory nejen na oblečení a také přehrávač hudby (přes USB nebo SD karty).

Na příď lodi jsme pro vás připravili kryté sezení, držáky až pro 6 jízdních kol a zábradlí po celém obvodu lodi. Pro zvýšení bezpečnosti vašich dětí vám po domluvě nainstalujeme na zábradlí bezpečností sítě.

Pro komfortní řízení lodi jsme pro kapitána doplnili boční zrcátka a také zadní kamery pro dobrý přehled situace za lodí.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku lodi.

Rezervujete si náš hausbot pro Baťův kanál a užijte si opravdu netradiční dovolenou na jižní Moravě.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.