Dovolená na hausbotu Česko

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Dovolená na hausbotu v Česku patří mezi čím dál více oblíbené způsoby, jak s dětmi či přáteli strávit letní prázdniny. Důvodů je samozřejmě několik, kromě netradičního zážitku pro vás a vaše děti ještě prozkoumáte krásy jižní Moravy, Baťova kanálu a řeky Morava.

Naše půjčovna hausbotů na Baťův kanál nabízí k pronájmu hausbot Amálka. Amálka se vyznačuje nízkou výškou nad hladinou, která umožní bez problémů projet veškeré mosty na plavební cestě a velmi jednoduché ovládání, kterému napomáhá velmi výkonný a zároveň úsporný motor (spotřeba 25 l benzínu na týden).

Výhodou letní dovolené na hausbotu je, že pro řízení lodi nejsou nutné žádné zkoušky. Stačí pouze krátké zaškolení, kterým vás provedeme.

Maximální povolený počet osob na hausbotu Amálka je 8 včetně dětí. Pro vysoký komfort plavby a spaní doporučujeme 6 osob.

Proč si vybrat právě Amálku?

Hausbot Amálku jsme nechali vyrobit přímo pro plavbu po Baťově kanále a kromě plavebních schopností vás nadchne svým interiérem a exteriérem.

Do interiéru jsme pro vás zabudovali kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič, nádobí a samozřejmě také chladicí box pro uchování potravin a osvěžujících nápojů.

Dále oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V pro dobití veškerých zařízení (mobilní telefony, tablety, notebooky apod.), velké úložné prostory pro vaše oblečení a obuv. Nesmí chybět ani hudba, kterou si přes USB či SD karty přehrajete v našem přehrávači.

Exteriér jsme vybavili krytým sezením, držáky až 6ti jízdních kol pro nadšence cykloturistiky a pro zvýšení bezpečnosti jsme celý obvod lodi osadili zábradlím. Pokud budete cestovat s dětmi, zábradlí vám doplníme o bezpečnostní sítě proti jejich vypadnutí.

Jelikož myslíme i na komfort kapitána lodi, který nemusí mít předchozí zkušenosti s jejím řízením, hausbot Amálku jsme doplnili o boční zrcátka a také zadní kamery pro lepší přehled, co se děje za zádí lodě.

Samozřejmostí jsou také záchranné vesty pro celou posádku.

Nemusíte jezdit do zahraničí, abyste si užili letní prázdniny. Dovolená na hausbotu v Česku nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.