Baťův kanál hausbot

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Chcete si užít netradiční dovolenou, projet si Baťův kanál a vyzkoušet si řídit hausbot? Naše půjčovna hausbotů je vám plně k dispozici. Pro plavbu na Baťově kanálu a řeku Moravu jsme pro vás nechali zkonstruovat hausbot, který jsme pojmenovali Amálka.

Hausbot Amálka je poměrně nový hausbot, který se vyznačuje nízkou výškou (stojná výška v kabinách je 200 cm), stabilitou a velmi jednoduchým ovládáním, které zajišťuje výkonný, ale zároveň úsporný motor.

Amálka je určena pro posádku o maximálním počtu 8 osob včetně dětí. Pro komfortní spaní a celkový pobyt doporučujeme 6 osob.

Exteriér i interiér našeho plavidla je vysoce nadstandardní.

Exteriér vám nabídne kryté venkovní sezení pro pohodové dny s přáteli a rodinou, držáky až na 6 jízdních kol pro milovníky cykloturistiky, bezpečností zábradlí po celém obvodu lodi a možnost doplnění zábradlí o sítě, které zvýší bezpečnost vašich dětí.

Interiér hausbotu Amálka vás opravdu nadchne. Do interiéru jsme pro vás připravili krásný kuchyňský kout, dřez s tekoucí vodou, plynový vařič, nádobí a pro uchování potravin a nápojů chladicí box.

Samozřejmostí je také chemické WC v oddělené místnosti, zásuvky na 230 V pro pohodlné dobití mobilních telefonů, notebooku apod., velké úložné prostory a přehrávač hudby (přes USB nebo SD kartu).

Chloubou interiéru Amálky jsou bezpochyby prostory na spaní. Do zadní oddělené kajuty jsme pro vás připravili 2 jednolůžka šíře 80 cm a do přední kajuty 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Všechny postele mají vysoce kvalitní matrace a také lamelové rošty.

Pro ulehčení práce kapitána v kormidelně jsme Amálku doplnili o postranní (boční) zrcátka a zadní kamery pro přehled, co se děje za lodí.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku lodi.

Rezervujte si náš hausbot na Baťův kanál a užijte si netradiční dovolenou.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.