Půjčovna hausbotů Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Baťův kanál patří k velmi oblíbeným cílům turistů, kteří chtějí zkoumat krásy jižní Moravy. Naše půjčovna hausbotů pro Baťův kanál je vhodným prostředkem, jak prozkoumat celý Baťův kanál, který se táhne v délce asi 53 km od Otrokovic po Skalici.

Naše půjčovna hausbotů nabízí k pronájmu nové plavidlo, které jsme pojmenovali Amálka. Plavidlo je velmi stabilní konstrukce, která je velmi nízká, což jí umožňuje bezproblémové podplutí veškerých mostů na plavební cestě. Její výhodou je také velmi jednoduché ovládání a výkonný přesto velmi úsporný motor.

Hausbot Amálka je vhodná pro maximální počet 8 osob včetně dětí. Pro vysoký komfort spaní doporučujeme nejvíce 6 dospělých osob

Má opravdu krásný interiér a důmyslně promyšlený exteriér pro pohodlí a komfort celé posádky.

Exteriér hausbotu Amálka vám nabídne kryté venkovní sezení, pro posezení s rodinou a přáteli, držáky až 6ti jízdních kol pro nadšence cyklistiky, zábradlí po celém obvodu lodi pro vaši bezpečnost a možnost doplnění zábradlí o bezpečnostní sítě pro zvýšení bezpečnosti vašich dětí. 

Interiér Amálky vás opravdu nadchne. Nabízí kuchyňský kout, dřez s tekoucí vodou, plynový vařič, kuchyňské nádobí a také chladicí box pro uchování potravin a nápojů.

Nechybí samozřejmě oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V pro dobití například mobilních telefonů a jiných zařízení, velké úložné prostory a přehrávač hudby.

Do přední kajuty nainstalovali 2x 140 cm široké dvojlůžko a do zadní oddělené kajuty 2x 80 cm široké jednolůžka. Pro maximální komfort celé posádky jsme postele doplnili o vysoce kvalitní matrace a lamelové rošty.

Pro usnadnění práce kapitána jsme nainstalovali na Amálku boční zrcátka a také zadní kamery pro dobrý přehled za zádí lodě.

Užijte si vy netradiční dovolenou na Baťově kanále, naše půjčovna hausbotů je vám plně k dispozici.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.