Dovolená na hausbotu

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Přemýšlíte nad netradiční dovolenou? A co taková dovolená na hausbotu na Baťově kanále na řece Moravě? Dovolená na hausbotu se stává v posledních letech čím dál více populární. A není se čemu divit. V roli kapitána prozkoumáte cca 53 kilometrový úsek Baťova kanálu a řeky Moravy a užijete si plno zábavy.

K pronájmu nabízíme opravdu krásný hausbot, který jsme nechali postavit přímo pro plavbu na Baťově kanále a pojmenovali jej Amálka. Má velmi nízkou výšku, která umožňuje bezproblémové proplutí všech mostů na plavební cestě. Výhodu je také její jednoduché ovládání a výkonný, ale zároveň velmi úsporný motor.

Hausbot Amálka určena pro maximální počet 8 osob včetně dětí a pro maximální komfort plavby po Baťově kanále i spaní doporučujeme 6 osob. Pro první plavbu doporučujeme posádku alespoň 3 dospělých osob.

Proč si vybrat právě náš hausbot Amálka? Jedná se o poměrně nové plavidlo, které je nadstandardně vybavené jak v exteriéru, tak interiéru.

Exteriér nabízí kryté posezení, pro pohodový čas strávený s rodinou a přáteli, 6 držáků jízdních kol pro nadšené cyklisty, zábradlí po celé obvodu plavidla a také možnost doplnění zábradlí o bezpečnostní sítě. Ty zvýšení bezpečnosti dětí na lodi.

Interiér hausbotu Amálka nabízí nadstandartní prostory pro spaní (přední kajuta se dvěma 140 cm dvojlůžky, zadní oddělená kajuta se dvěma 80 cm jednolůžky). Postele mají vysoce kvalitní matrace a lamelové rošty. 

Interiér dále nabízí kuchyňský kout s dřezem s tekoucí vodou, plynový vařič a nádobí. Nechybí samozřejmě ani chladící box pro uchovávání potravin a nápojů, chemické WC, velké úložné prostory, zásuvky na 230 V a přehrávač hudby.

Pro ulehčení práce kapitána lodi jsme Amálce přidali boční zrcátka a také zadní kamery pro dobrý přehled za zádí lodi.

Rezervujte si náš hausbot Amálka ještě dnes a dovolená na hausbotu může začít.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.