Pronájem hausbotů – Baťův kanál řeka Morava

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Již mnoho let se v Petrově u Hodonína specializujeme na pronájem hausbotů na Baťově kanále a řece Moravě. Délka Baťova kanálu je v současnosti přibližně 53 km a to od Otrokovic po Skalici. Baťův kanál vede přes řeku Moravu a také uměle vytvořené úseky.

K pronájmu nabízíme nový hausbot Amálka, který je svojí výškou a ovladatelností speciálně konstruován pro plavbu na Baťově kanále.

Je velmi jednoduchý na ovládání a má výkonný a zároveň úsporný motor. Jeho obrovskou výhodou je krásný interiér i exteriér.

V rámci exteriéru naleznete na přídi Amálky kryté venkovní sezení pro relaxaci s přáteli, držák 6ti jízdních kol pro nadšené cyklisty a zábradlí po celém obvodu lodi pro vaši bezpečnost. Pro zajištění maximální bezpečnosti vašich dětí vám můžeme nainstalovat po celé délce zábradlí bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Interiér hausbotu Amálka je více než nadstandardní. V přední kajutě jsme pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. V zadní kajutě 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro co největší komfort mají všechny lůžka lamelové rošty a vysoce kvalitní matrace.

Samozřejmostí je kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, nádobím, příbory a také plynovým vařičem. Pro uchování potravin a udržení nápojů jsme pro vás nainstalovali chladicí box.

Součástí interiéru je také chemické WC a velké úložné prostory pro vaše zavazadla.

Pro milovníky hudby jsme nachystali přehrávač. Hudbu můžete přehrávat přes USB nebo SD karty.

Pro co nejjednodušší manévrování s lodí a kontrolu prostoru za lodí jsme Amálce nainstalovali zadní kameru a boční zrcátka.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty.

Využijte i vy pronájem hausbotu Amálka a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Baťově kanále a řece Moravě.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.