Hausbot pronájem – Baťův kanál (Baťák)

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Baťův kanál (zvaný Baťák) a hausboty jdou již mnoho let ruku v ruce a patří mezi oblíbenou letní dovolenou českých i slovenských turistů. Proto jsme se rozhodli vám nabídnout pronájem hausbotu Amálka.

Amálka je speciálně konstruovaná pro plavbu po Baťově kanále. Má velmi nízkou výšku nad hladinou, která jí bez problémů umožňuje podplout všechny mosty na plavební cestě. Díky výkonnému ale zároveň velmi úspornému motoru (25 l benzínu na týden) je velmi jednoduše ovladatelná. Její tvar a rozměry zajišťují dostatek prostoru pro posádku po celou dobu pobytu a také stabilitu na vodě. 

Maximální povolený počet osob na palubě je 8 včetně dětí. Pro vysoký komfort pobytu i spaní na lodi doporučujeme maximálně 6 osob.

Pro řízení a pronájem hausbotu nepotřebujete žádné speciální oprávnění. Podmínkou je minimálně 18 let, zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a krátká zkušební plavba.

Amálka vás nadchne svým vzhledem v interiéru a také exteriéru.

Do interiéru jsme pro vás nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, nádobí a plynový vařič pro přípravu pokrmů a ohřev vody. Samozřejmostí je chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů.

Součástí interiéru je také oddělené chemické WC, velké úložné prostory pro vaše věci a vybavení, 230 V zásuvky a přehrávač hudby přes USB a SD karty.

Chloubou Amálky jsou opravdu nadstandardní prostory na spaní. Do přední kajuty jsme pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro pohodlný spánek po celou dobu pobytu jsme lůžka doplnili o kvalitní matrace a lamelové rošty.

Exteriér Amálky je velmi prostorný. Na příď jsme pro vás připravili kryté venkovní sezení se stolem, 6 držáků jízdních kol pro nadšené cyklisty a pro zajištění bezpečnosti zábradlí po celém obvodu lodi. Pro zvýšení bezpečnosti vašich dětí vám po domluvě nainstalujeme na zábradlí bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Kapitána (kapitánku) lodi jistě potěší boční zrcátka a zadní kamery pro lepší přehled za zádí lodi.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku.

Vyzkoušejte i vy nás pronájem hausbotu pro Baťův kanál (Baťák). Bude to pro vás nezapomenutelná dovolená na hausbotu.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.