Hausboty pronájem Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Pronájem hausbótů českými i slovenskými turisty je čím dál oblíbenější. Není se čemu divit. Dovolená na hausbotu na Baťově kanále nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek v podobě řízení lodi a proplouvání malebným prostředním jižní Moravy a srdcem Slovácka.

K pronájmu nabízíme hausbot, který jsme pojmenovali Amálka. Svou nízkou výškou a tvarem je konstruován přímo pro plavbu po Baťově kanále. Díky výkonnému a zároveň velmi úspornému motoru (25 l benzínu na týden) je velmi dobře ovladatelná. Tvar a rozměry Amálky zajišťují cestujícími pohodlí a dostatek prostoru po celou dobu pobytu.

Amálka je konstruována pro maximálně 8 osob včetně dětí. Pro maximální pohodlí doporučujeme osob 6.

Pro řízení a pronájem není potřeba žádné speciální oprávnění. Podmínkou je minimálně 18 let, zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a krátká zkušební plavba.

Hausbot Amálka vás nadchne svým exteriérem a také nadstandardním interiérem.

Exteriér Amálky jsme doplnili o kryté sezení se stolem, držáky až na 6 jízdních kol pro milovníky cykloturistiky a také zábradlí po celém obvodu lodi. Pro zvýšení bezpečnosti vašich dětí vám po domluvě nainstalujeme na zábradlí také bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Interiér Amálky je opravdu nadstandardní. Nainstalovali jsme do něj prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, nádobí a plynový vařič pro ohřev vody a pokrmů. Samozřejmostí je chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů. To jistě v parném létě oceníte.

Kromě kuchyňských prostor najdete v interiéru oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V, velké úložné prostory a přehrávač hudby přes USB a SD karty.

Chloubou interiéru jsou také prostory pro spaní. Do přední kajuty jsme pro vás nainstalovali 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní oddělené kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro komfortní spánek po celou dobu pobytu jsme na postele dali kvalitní matrace a lamelové rošty.

Při řízení lodi jistě oceníte boční zrcátka a zadní kamery pro lepší přehled, co se děje za zádí lodi.

Nechybí ani záchranné vesty pro celou posádku.

Pronájem hausbotů na Baťův kanál je velmi oblíbený. Pronajměte si i vy náš hausbot Amálka a užijte si letní dovolenou na Baťově kanále.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.