Hausbóty Morava

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Chcete zůstat přes léto v tuzemsku a přemýšlíte, jaká bude vaše dovolená? Co takhle dovolená na hausbótu? Hausbóty na Baťově kanále a řece Moravě jsou oblíbeným cílem českých a slovenský turistů. Užijte si s námi letní dovolenou na hausbótu i vy.

K pronájmu nabízíme hausbót, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka je konstruována přímo pro plavbu po Baťově kanále. Má velmi nízkou výšku nad hladinou, což jí umožňuje bez problémů proplout pod všemi mosty na plavební cestě. Je velmi jednoduše ovladatelná, což zajišťuje výkonný ale zároveň velmi úsporný motor (25 l benzínu na týden) a díky své konstrukci je velmi stabilní.

Maximální kapacita Amálky je 8 osob včetně dětí. Pro pohodlné spaní i celé posádky po dobu dovolené doporučujeme osob 6.

Pro řízení není lodi nutné žádné speciální oprávnění. Stačí pouze věk alespoň 18 let, zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a krátká zkušební platba.

Amálka je z pohledu interiéru a také exteriéru opravdu nadstandardní.

Do interiéru lodi jsme pro vás nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev pokrmů a vody, chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů a samozřejmě také kuchyňské nádobí.

V interiéru dále naleznete oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V, velké úložné prostory pro vaše věci a vybavení a také přehrávač hudby přes USB a SD karty.

Nadstandardní jsou také prostory pro spaní. Do přední kajuty jsme pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Za zadní oddělené kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro pohodlní spánek po celou dobu pobytu mají lůžka kvalitní matrace a lamelové rošty.

Exteriér lodi nabízí kryté sezení se stolem, držáky až pro 6 jízdních kol, což ocení nadšení cyklisti a také zábradlí po celém obvodu lodi. Myslíme i na bezpečnost vašich dětí a po domluvě vám na zábradlí nainstalujeme bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Kapitána či kapitánku lodi jistě potěšíme bočními zrcátky a zadní kamerou pro dobrý přehled, co se děje za zádí lodi.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty pro každého člena posádky.

Hausbóty, Baťův kanál a řeka Morava jsou oblíbeným cílem letní dovolené. Rezervujte si náš hausbot i vy a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na vodě.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.