Pronájem hausbótů Baťův kanál Petrov u Hodonína

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Chcete si užít nezapomenutelnou dovolenou na hausbótu na jižní Moravě? Naše půjčovna nabízí pronájem hausbótů pro Baťův kanál. Sídlíme v Petrově u Hodonína.

K pronájmu nabízíme hausbót, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka je konstruována přímo pro plavbu na Baťově kanále. Má velmi nízkou výšku nad hladinou, která jí umožňuje bezproblémové podplutí všemi mosty na plavební cestě. Její výkonný a zároveň velmi úsporný motor (25 l benzínu na týden) jí zajišťuje jednoduché ovládání. Díky tvému tvaru a rozměrům je velmi stabilní na vodě.

Amálka je konstruována pro maximálně 8 osob včetně dětí. Pro maximální pohodlí pobytu i spaní doporučujeme 6 osob.

Pro řízení a pronájem hausbótu není nutné žádné speciální oprávnění. Podmínkou pro řízení je plnoletost, zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a krátká zkušební plavba.

Z pohledu interiéru i exteriéru je náš hausbót více než nadstandardní.

Do interiéru jsme pro vás nainstalovali prostorný kuchyňský kout s dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev vody a teplých pokrmů, chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů (což oceníte v parném létě) a samozřejmostí je kuchyňské nádobí.

Dále jsme do interiéru nainstalovali oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V nejen pro dobití vašich zařízení, velké úložné prostory pro věci a vybavení a také například přehrávač hudby. Hudbu si můžete přehrát přes USB nebo SD karty.

Opravdu nadstandardní jsou prostory na spaní. Do přední kajuty jsem pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní kajuty, která je oddělená, jsme připravili 2 jednolůžka šíře 80 cm.

V exteriéru Amálky vás potěší kryté sezení se stolem, kde strávíte pohodový čas s rodinou a přáteli, držáky až 6ti jízdních kol pro nadšence cykloturistiky a pro bezpečnost zábradlí po celém obvodu lodi. Myslíme také na bezpečnost vašich dětí a po domluvě vám na zábradlí nainstalujeme sítě proti vypadnutí.

Kormidelník lodi jistě ocení boční zrcátka a zadní parkovací kamery pro lepší přehled za zádí lodi.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty pro celou posádku lodi.

Využijte i vy náš pronájem hausbótů pro Baťův kanál (naše sídlo je Petrov u Hodonína) a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na hausbótu.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.