Hausbot Amálka a Baťův kanál

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Hausboty a Baťův kanál jsou již mnoho let ruku v ruce a nabízí českým a slovenským turistům nezapomenutelné zážitky z letní dovolené. K pronájmu nabízíme hausbot Amálka, který je speciálně konstruován pro plavbu na Baťově kanále a řece Moravě.

Amálka má výkonný a zároveň úsporný motor (25 l benzínu na týden), což jí zajišťuje výbornou ovladatelnost a díky svému tvaru a konstrukci je velmi stabilní.

Tvar a velikost lodi zajistí dostatek místa až pro 8mi člennou posádku včetně dětí, ale pro maximální komfort pobytu a spaní doporučujeme osob 6.

Pro řízení a zapůjčení hausbotu Amálka není nutné žádné speciální oprávnění. Podmínkou je věk alespoň 18 let, zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a krátká zkušební plavba.

Hausbot vás potěší svým nadstandardním interiérem a také exteriérem.

Do interiéru jsem pro vaše potřeby nainstalovali prostorný kuchyňský kout s nádobím, dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič a chladicí box. Nechybí samozřejmě ani oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V, přehrávač hudby přes USB a SD karty a také velké úložné prostory.

Chloubou našeho hausbotu pro prostory pro spaní. Do přední kajuty jsme pro vás připravili 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní oddělené kajuty 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro pohodlný spánek po celou dobu pobytu jsme lůžka doplnili o kvalitní matrace a lamelové rošty.

Exteriér Amálky vás potěší krytým sezením se stolem, držáky až na 6 jízdních kol a zábradlí po celém obvodu lodi. Myslíme i na bezpečnost vašich dětí, proto vám po domluvě nainstalujeme na zábradlí bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Samozřejmostí jsou záchranné vesty pro celou posádku hausbotu.

Kapitán či kapitánka u kormidla ocení boční zrcátka a zadní kamery pro lepší přehled za zádí lodi.

Rezervujte si i vy náš hausbot a užijte si cca 53 km dlouhý Baťův kanál na hausbotu plnými doušky.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.