Baťův kanál – pronájem hausbótů

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Baťův kanál je velmi populární dovolenkovou destinací českých i slovenských turistů. Není se čemu divit, táhne se krásným prostředím jižní Moravy a spolu s plavbou na hausbótu a hlavně jeho řízením vytvoří opravdu nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše děti.

Na pronájem nabízíme hausbót, který jsme pojmenovali Amálka. Amálka má velmi nízkou výšku nad hladinou, která jí umožňuje bezproblémové podplutí všech mostů na plavební cestě Baťova kanálu. Díky výkonnému ale zároveň úspornému motoru (25 l benzínu na týden) je velmi jednoduše ovladatelná. Její tvar a velikost jí dávají vysokou stabilitu.

Maximální obsazenost Amálky je 8 osob včetně dětí. Pro pohodlný pobyt a spánek posádky po celou dobu pobytu doporučujeme 6 osob

Pro řízení a pronájem hausbótu Amálka pro plavbu na Baťově kanále není nutné žádné speciální oprávnění. Podmínkou je minimální věk 18 let, krátké zaškolení naším kvalifikovaným pracovníkem a zkušební plavba.

Hausbót Amálka vás nadchne svým nadstandardním interiérem a také exteriérem.

Do interiéru jsme pro váš pohodový pobyt nainstalovali prostorný kuchyňský kout s nádobím, dřezem a tekoucí vodou, plynový vařič pro ohřev vody a teplých pokrmů a také chladicí box pro uchování potravin a studených nápojů. 

Součástí interiéru je také oddělené chemické WC, zásuvky na 230 V, přehrávač hudby přes USB nebo SD karty a velké úložné prostory pro vaše věci a vybavení.

Opravdovou chloubou interiéru Amálky jsou prostory na spaní. V přední kajuty jsem pro vás nainstalovali 2 dvojlůžka šíře 140 cm. Do zadní kajuty, která je oddělená, 2 jednolůžka šíře 80 cm. Pro pohodlný spánek jsme jednotlivá lůžka doplnili o lamelové rošty a kvalitní matrace.

Na příď Amálky jsme pro vás připravili kryté venkovní sezení se stolem, na záď držáky až pro 6 jízdních kol a zábradlí po celém obvodu lodi. Jelikož myslíme i na bezpečnost vašich dětí, po domluvě vám na zábradlí nainstalujeme bezpečnostní sítě proti vypadnutí.

Obsluhu kormidelny potěší boční zrcátka a zadní kamery pro dobrý přehled o tom, co se děje za zádí lodi.

Samozřejmostí jsou také záchranné vesty pro celou posádku.

Využijte náš pronájem hausbótů a letní dovolená na hausbótu na Baťově kanále a řece Moravě pro vás bude nezapomenutelná.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.