Půjčovna hausbótů

Půjčovna hausbotů na Baťově kanále Domeknavode.cz

Již mnoho let provozujeme půjčovnu hausbótů v Petrově u Hodonína. 

Naše půjčovna hausbótů nabízí momentálně k pronájmu nový hausbót, který jsme pojmenovali Amálka.

Hausbót Amálka je speciálně konstruován pro plavbu po Baťově kanále (řece Moravě). 

Amálka má velmi nízkou výšku, která umožňuje bezproblémové proplutí pod všemi mosty na plavební cestě a zároveň velmi jednoduché ovládání.

Jakmile vás zaškolíme, budete ji moci řídit i vy.

Hausbót Amálka je konstruována pro maximální počet 8 lidí včetně dětí a pro vysoký komfort spaní a pobytu na lodi doporučujeme maximálně 6 dospělých osob.

Interiér i exteriér Amálky je opravdu nadstandardní.

V interiéru se 2 dvojlůžka šíře 140 cm, 2 jednolůžka šíře 80 cm s kvalitními rošty a matracemi, kuchyňský kout s dřezem s tekoucí vodou, plynový vařič a kuchyňské nádobí.

Pro milovníky studeného piva a vychlazených nápojů jsme hausbót doplnili o chladící box.

Kromě postelí, kuchyňského vybavení a chladícího boxu v Amálce naleznete také chemické WC, 230V zásuvky a přehrávač hudby.

V rámci exteriéru se Amálka pyšní krytým venkovním sezením a držáky jízdních kol. Pro zvýšení bezpečnosti dětí nabízíme možnost doplnění zábradlí o bezpečnostní sítě.

Kapitán lodi jistě ocení boční zrcátka a zadní kamery pro přehled za lodí, díky kterým bude řízení našeho hausbótu opravdová hračka.

Využijte naši půjčovnu hausbótů na Baťově kanále a užijte si netradiční dovolenou na hausbótu.

Pro rezervaci hausbótu Amálka prosíme využijte náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 776 663 056 případně emailu info@domeknavode.cz.