Pronájem hausbótu

  Baťův kanál

Kniha rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Ztracené heslo >


icon , Domek na Vodě odpovědět
Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a těší nás, že jste spokojeni a že se k nám vracíte.
, AMÁLKA odpovědět
Co napsat nového, když všechna chvála byla již napsána a oprávněně. Je to opravdu kvalitní hausbot. Hlavně spaní - matrace a lamelové rošty, žádná pryčna. Kvalitou je AMÁLKA určitě na předních místech mezi hausboty na baťáku. Tím i název je velice příznačný - DOMEK NA VODĚ. Zde je vidět, že pan Hošek vsadil na kvalitu, která tam opravdu je. Nádherná dovolená, 7 dní s kvalitním zázemím na Amálce - vřele doporučuji.
, Amálka odpovědět
Na Baťáku popáté a Amálka na něm všem hausbótum vévodí.Ve Strážnici jsem mohl vybírat poplatky za exkurze.Vse naprosto v pořádku a jen škoda že jsme tam byli jen na čtyři dny.Malá připomínka.Jeste by to chtělo zprovoznit,nebo vyměnit rádio.
odpověděl(a)
Rádio je úmyslně nefunkční, slouží pouze pro přehrávání microSD karet a USB flash disků
, Amálka odpovědět
Úžasný zážitek, skvělý relax, perfektně vybavený hausbót. Děkujeme za krásnou dovolenou, vůbec se nám nechtělo odjet.
, Pronájem odpovědět
Letos jsme byli na Baťáku již potřetí a poprvé jsme vyzkoušeli tuto půjčovnu. Můžeme říct, že Amálka je absolutně bezkonkurenční hausbót.
Ještě jednou děkujeme.
, Pohoda odpovědět
Neskutečná pohoda na vodě. Velmi rád chci poděkovat za čas strávený na Amálce, pohoda a klid. Smekám před panem, který nás školil a naučil nás ovládat toto nádherné plavidlo.
Mohu vřele doporučit.
, Luxus na vodě odpovědět
Chceme Vám moc poděkovat za možnost strávit na Amálce 5 dnů. Je to opravdu luxus na vodě. Amálka je opravdu nejhezčí hausbót na Baťově kanálu. Co my toho za těch 5 dnů stihli! Povedlo se nám "odložit" mozek a mobil. Byl to 100 % relax a pohoda.
Přejeme Vám jen samé zdatné kapitány a spokojené plavčíky.
Všem ostatním vřele doporučujeme:-)))
, Zážitková dovolená odpovědět
Ještě teď mám pocit, že se pode mnou houpe loď, tak čerstvé naše zážitky jsou. Úžasný zážitek, něco úplně jiného, nového. Po prvním dnu se celá posádka sehrála, kapitán řídil loď super........určitě díky perfektnímu zaškolení. Jen jsem pochopila význam slova kanál........tam by bylo co vylepšovat........hlavně úsek mezi Petrovem a Strážnicí. Ale s tím nemá Amálka nic společného.......ta je prostě úžasná a skvělá......opravdu jako perla na Baťově kanále.....všude se stává středem pozornosti.......nemá chybu, netušila jsem, jak dokonale může být vybavený domeček na vodě. Každopádně díky za zážitek a ahóóóój zase někdy na vodě. 1
odpověděl(a)
Jojo, bylo to tam super! 1 2 3
, - odpovědět
Super dovolena na vodě. Perfektní zaškolení. Po prvním dnu plavby mi padla do ruky. VŠE je o klidu a rozvaze. Amálka je moc Krásná, a mezi ostatními působí jako perla na vodě. Opravdu nevšedni zážitky. Příští rok plujem zas. Mohu jen a jen doporučit. 1
, Babí léto na vodě odpovědět
Za všechny bych chtěla moc poděkovat za krásně strávenou dovolenou. Chytli jsme báječné počasí na dovolenou strávenou na vodě. Kolem Baťova kanálu je toho hodně k vidění. Ubytování na lodi je perfektní, takže můžeme jen doporučit. 1
, Dovolená na hausbótu odpovědět
Supr zážitek. Myslím, že jako kapitán mluvím za celou posádku.
Měli jsme plán odkud kam poplujeme, ale nakonec to bylo jinak a určitě lepší.
Prvních 20min zkušební plavby trochu těžký, ale jakmile zjistíte jak se řídí kombajn, tak máte vyhráno 2.
Amálka je luxusní hausbót, skvěle vybavená, nic nám nechybělo.
Za celou posádku moc děkujeme za příjemně strávený čas naší dovolený.
Pán kp. Zdenda
, Plavba odpovědět
Tak tohle byla krása, nádherný zážitek, poděkování za zaučení a přístup,ukáží, vysvětlí,naučí.Poděkování majitelům lodi za zapůjčení.
Těšíme se pane Hošek na příští rok.
Děkuju za celou rodinu
Michal Starovič
, Dovolená na hausbótu odpovědět
První prázdninový týden jsme prožili nádhernou dovolenou, na kterou budeme dlouho vzpomínat.
Řídit tento domeček na vodě není tak složité, jak se může zdát, chce to souhru celé posádky - vše zvládnete po prvním dnu plavby.
Velice se nám líbilo kotvení v jednotlivých přístavech (přístavištích), nejlepší to bylo v Babicích.
Děkujeme panu Hoškovi
moc se nám líbilo
Rokosovi 1
, Plavba odpovědět
Vážení, neuvěřitelný zážitek. Jako laik a bez žádných říčních papírů jsem se, po krátké instruktáži, s lodí sžil a patřičně plavbu užil. Můžu jen doporučit, je to balzám na nervy a určitě se budem vracet.

Bára Václav, Praha 1
, - odpovědět
Plavba po Baťově kanálu je každopádně zážitkem, na který se jen tak nezapomíná. Samotný Baťák je pozoruhodné vodní dílo, okolní krajina je krásná, takže je pořád na co se dívat.
Hausbót Amálka je jednoznačně nejhezčí loď na celém Baťáku, která budí pozornost po celou dobu plavby, v komorách i přístavech. Pronajimatel pan Hošek je sympatický a vstřícný, před plavbou vše vysvětlí a názorně předvede, projede s Vámi jednu komoru na zkoušku a po celou dobu plavby je k dispozici na telefonu pro případné dotazy.
Zkrátka můžu tuto půjčovnu jen doporučit, určitě jsme ji nevyužili naposled a rádi se na kanál opět vrátíme.
L.Černá, Praha